Interiérová konývka zelenkavá 1,5 l

Interiérová konývka v retro designu, která je tak neuvěřitelně funkční, že už nikdy nenalijete vodu do tiskárny (mikrovlnky, topení...) vedle Vaší květiny.  A ještě bude u Vás doma na okně skvěle vypadat!

 

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 109
Značka: Kovotvar v.d.
349 Kč
Kategorie: Interiérové konývky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.7 kg
Barva: Zelená
Materiál: Pozinkovaný plech
Objem: 1,5 l
Odolnost proti korozi: Ano
Položka byla vyprodána…

Konývka má skvělou konstrukci pro zavlažování menších interiérových rostlin: dlouhá výpusť, která nasměruje proud vody přesně k patě rostliny. Výpusť je také dostatečně úzká a reguluje tak opatrně tok vody, aby květník nepřetékal a půda stihla vodu vsáknout. Objem 1,5 l je dost velký na zalití několika rostlin a zároveň umožňuje skvělou manipulaci s konývkou v menším prostoru. No a pohodlné madlo a široký otvor pro napuštění jsou už samozřejmostí.  Konývka je navíc vyrobena z kvalitního plechu, je žárově zinkovaná a poté nabarvená. Je tak zaručena nejen její barevná stálost, ale také odolnost proti korozi. 

Materiál: pozinkovaný plech, nabarvený

Barva: zelenkavá

Odolnost proti korozi: Ano

Objem: 1,5 l

Orienteční rozměry:  Výška: 25 cm / Šířka: 40 cm

Konývka byla vyrobena na Slovensku s vysokým podílem ruční práce. 

Výrobce: Kovotvar výrobné družstvo, podnik s tradicí od roku 1953, který vyváží své výrobky do celého světa. 

5
4x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
R Avatar autora | 6.7.2018
Pro objednávku navštivte oficiální webové stránky a vyplňte objednávkový formulář, který zahrnuje vaše jméno, kontaktní informace a adresu. Zákazník bude kontaktován pro potvrzení objednávky. Po potvrzení objednávky bude balíček odevzdán kurýrovi. Platba probíhá hotově při doručení. www.rybydynamit.com Frenzied Hemp Match Original, Frenzied Hemp Match Black, Frenzied Hemp Specimen Mix Tři vnadící směsi plné konopí a částic vykazují na všech vodách vynikající výsledky jak při lovu na plavanou tak položenou i feederem. Verze Match je jemné konzistence a přesto obsahují mnoho částeček a oleje.