Zahradní konev oválná tmavě zelená 4l pozinkovaná

Vysoce elegantní konev oválného tvaru, která je vhodná zejména pro zalévání choulostivějších rostlin či do hustějších porostů. Díky objemu pouhých čtyř litrů a prodloužené výpusti se s ní dá velmi snadno manipulovat a nasměrovat proud vody přesně na zvolené místo. Díky menšímu objemu je po sundání kropítka velmi vhodná také jako interiérová konývka pro větší domácnosti. A temně zelená barva konývky s mosaznými doplňky Vás potěší při každém pohledu na ni!

Skladem (4 ks)
Kód: 54
Značka: Kovotvar v.d.
949 Kč
Kategorie: Zahradní konve
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.6 kg
Barva: Zelená
Materiál: Pozinkovaný plech
Objem: 4 l
Odolnost proti korozi: Ano

Konev je vyrobena z kvalitního plechu, je pozinkovaná a poté nabarvená. Je tak zaručena nejen její barevná stálost, ale také odolnost proti korozi. Použité barvy mají atest na styk s potravinami i pro použití dětmi. 

Odendavací kropítko je opatřeno těsněním, takže přes spoj neunikne ani kapka vody. Kropítko je opatřeno mosaznou hlavicí a je součástí balení. Konev má široký napouštěcí otvor, který usnadňuje její rychlé napuštění jak tekoucí vodou tak i při nabírání z nádoby. Širší hrdlo zase zajistí, že voda může vytékat poměrně rychle a zalévání tak bude uprašovat raz dva. Prodloužené hrdlo spolu s prodlouženým tvarem kropítka je zárukou, že se s touto konvičkou dostane zálivku jen a jen Vámi vybraná rostlinka. 

 

Materiál: pozinkovaný plech, nabarvený

Barva: zelená

Odolnost proti korozi: Ano

Objem: 4 l

Orienteční rozměry:  Výška: 32 cm / Šířka: 52 cm bez kropítka, 71 cm s kropítkem

Konývka byla vyrobena na Slovensku s vysokým podílem ruční práce. 

Výrobce: Kovotvar výrobné družstvo, podnik s tradicí od roku 1953, který vyváží své produkty do celého světa. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
3x
4
2x
3
1x
2
3x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: