Zahradní konev oválná červená 4l pozinkovaná II. jakost

Poslední kus skladem - kus byl vystaven na prodejně, má ohmatané mosazné kropítko a na dvou místech lehce slouplou barvu (kolečko průměru cca 4 mm) .

Vysoce elegantní konev oválného tvaru, která je vhodná zejména pro zalévání choulostivějších rostlin či do hustějších porostů. Díky objemu pouhých čtyř litrů a prodloužené výpusti se s ní dá velmi snadno manipulovat a nasměrovat proud vody přesně na zvolené místo. Díky menšímu objemu je po sundání kropítka velmi vhodná také jako interiérová konývka pro větší domácnosti. A krásná barva konývky s mosaznými doplňky Vás potěší při každém pohledu na ni!

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: 115
Značka: Kovotvar v.d.
849 Kč –41 % 500 Kč
Kategorie: Zahradní konve
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.6 kg
Barva: Červená
Materiál: Pozinkovaný plech
Objem: 4 l
Odolnost proti korozi: Ano
Položka byla vyprodána…
Zahradní konev oválná červená 4l pozinkovaná II. jakost
849 Kč –41 %

Konev je vyrobena z kvalitního plechu, je pozinkovaná a poté nabarvená. Je tak zaručena nejen její barevná stálost, ale také odolnost proti korozi. Použité barvy mají atest na styk s potravinami i pro použití dětmi. 

Odendavací kropítko je opatřeno těsněním, takže přes spoj neunikne ani kapka vody. Kropítko je opatřeno mosaznou hlavicí a je součástí balení. Konev má široký napouštěcí otvor, který usnadňuje její rychlé napuštění jak tekoucí vodou tak i při nabírání z nádoby. Širší hrdlo zase zajistí, že voda může vytékat poměrně rychle a zalévání tak bude uprašovat raz dva. Prodloužené hrdlo spolu s prodlouženým tvarem kropítka je zárukou, že se s touto konvičkou dostane zálivku jen a jen Vámi vybraná rostlinka. 

 

Materiál: pozinkovaný plech, nabarvený

Barva: královsky červená

Odolnost proti korozi: Ano

Objem: 4 l

Orienteční rozměry:  Výška: 32 cm / Šířka: 52 cm bez kropítka, 71 cm s kropítkem

Konývka byla vyrobena na Slovensku s vysokým podílem ruční práce. 

Výrobce: Kovotvar výrobné družstvo, podnik s tradicí od roku 1953, který vyváží své produkty do celého světa. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
1x
2
2x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: